HAKKIMIZDA

Çözüm Odaklı ve Tecrübeli

1999 yılında otomotiv sektörüne hitaben geliştirdiği yazılımlarla faaliyet gösteren Yüce Yazılım,tamamı yerli sermaye ile oluşturulmuş genç, dinamik, yenilikçi ve çözüm odaklı bir bilişim firmasıdır. Yüce Yazılım, yüksek hizmet ve kalite standartları, sistem altyapısı ve sahip olduğu teknoloji sayesinde sektörde en çok tercih edilen yazılım firması olmayı başarmıştır.
Yüce Yazılım olarak hedefimiz ,standartların üzerinde ,kaliteli, dürüst, çözüm ve sonuç odaklı hizmet sunmak, faaliyet alanlarımızı geliştirmek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve sektörde ki lider firma konumumuzu kalıcı kılmaktır.

01.

B2B

B2B Bayi Yönetim Sistemleri günümüzde birçok şirket için ulaşılması kolay, verimi yüksek, ticaret hacmi büyük bir tedarik pazarı olarak kullanılmaktadır, Dünyada ve ülkemizde bulunan bu şirketler İnternet üzerinden mal ve hizmet alımlarıyla birlikte üretimle ilgili ihtiyaç duyabilecekleri tüm ürünlere kısa sürede ulaşma ve ara malların toptan satışlarını ülke sınırlarına bağlı kalmadan kolaylıkla yapabilmelerini sağlamaktadır.

02.

B2C

Yüce Yazılım Entegre E-Ticaret Yazılımı sayesinde zaman kaybı ve gereksiz maliyetlerden kurtulabilirsiniz.Yeni teknoloji yazılımı sayesinde Infinity modüllerine eklediğiniz tüm bilgileri web sitenizde gösterebilir, E-Ticaret sitenizi kategori - alternatif kodlar - uyumlu modeller - alternatif stok kartları gibi detayları panel olmadan Infinity üzerinden yapabilirsiniz.

03.

INFINITY

Yedek parça sektöründe faaliyet gösteren toptancı ve perakendeciler,sizler için stoklarınızın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.Sektörün liderleri ile yaptığımız görüşmeler ve aldığımız talepler doğrultusunda Infinity Yedek Parça Programını sadece otomotiv sektörüne özel geliştirdik. Bu modül sizlerin karşılaştığı ya da henüz karşılaşmadığı birçok problemin çözümünü barındırmaktadır. Ayrıca değişen parça numaralarını, muadil parça numaralarını ve güncel parça fiyatlarını programımızda bulabilirsiniz.

04.

ELEGANCE

Perakende satış yapan firmalar için hazırlanmış, E-Ticaret entegrasyonu ve güncel yedek parça fiyat listeleri ile güçlendirilmiş, Elegance Servis Programı ile entegre olarak çalışabilen, yama ve uyarlama içermeyen, birçok farklı program kullanılmasına gerek kalmadan, ihtiyaçlarınızı tek bir program üzerinden giderebilen, Yüce Yazılım Mühendislerinin deneyimleriyle yazılmış, orijinal bir yedek parça programıdır.