Neden Biz ?

Neden Biz ?

Teknolojik gelişmeleri hem sektörel hem de akademik açıdan takip eden firmamızın ürünlerinde versiyon güncellemeleri tamamen ücretsizdir, bu sebeple yapılan yeniliklerden ücretsiz olarak istediğiniz an faydalanabilirsiniz.

Farklı sektörlerde 5000'e yakın müşterimizden gelen talepleri Yazılım Mühendislerimiz ile analiz edip güncelleştirerek kullanımınıza ücretiz olarak sunuyoruz. Böylece işletmenizin Ar-Ge çalışmalarına da katkıda bulunuyoruz.

Projelerimizi teorik bilgilerle değil sizlerden gelen fikirler ve taleplerin analizleri sonucunda geliştiriyor ayrıca verdiğimiz teslimat sürelerine bağlı kalarak sizlere zamanı yönetmenizde yardımcı oluyoruz.

Yurtdışında üretilmiş olan güncel teknolojileri ithal etmek yerine, ülke ekonomisine ve teknolojisine katkı sağlayan, en son teknikler ile projeler üreten tamamen yerli sermayeli Ulusal firmalar arasında olmayı tercih ediyoruz, aynı zamanda firmanızın bütün ihtiyacını karşılayacak çözümleri de bünyemizde geliştiriyor, teknoloji araştırma çalışmalarına büyük önem veriyoruz.

Mevcut projelerimiz ve talep edeceğiniz tüm özel projeler ERP (Kaynak Yönetim Planlama) ve CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) gibi modüllerimizle kullanmakta olduğunuz diğer yazılımlarla (web sitesi, e-ticaret vb.) birebir entegre olarak çalışabilme kabiliyetine sahiptir.

Binlerce kullanıcıdan alınan yorumların değerlendirmeleri ve kullanıcı dostu ve basit ara yüzler kullanılarak tasarlanan projelerimiz sizlere alışkanlıklarınızdan vazgeçmeden rahat ve konforlu kullanım kolaylığı sunuyor.